האירועים שלנו

יקב ברבדו - Bravdo Winery - יקב בוטיק במרכז

אירוע ביקב במרכז

במהלך השנה נערכים ביקב אירועים שונים: ראש השנה, פסח, שבועות, ט”ו באב וחגיגות הבציר. אירוע ביקב במרכז הוא חגיגה של ממש והמידע על האירועים נשלח בניוזלטר לחברי מועדון הלקוחות ובמקביל מפורסם באתר שלנו, בדף הפייסבוק והאינסטגרם של היקב ובאתרי היין השונים.

רוצים להצטרף אלינו לאירוע הבא? הצטרפו לרשימת התפוצה או עקבו אחרינו ברשתות החברתיות.

ערבי יינן 

ערבי יינן מתקיימים ביקב ומחוצה לו.

במהלך הערב תוכלו ליהנות מטעימות אורך של יין מסוים, טעימת קומפוננטים או חביות. כמו כן זוהי הזדמנות לטעימת מבחר היינות לפני ביקבוק, טעימת יינות שעדיין בחבית וכו’.

היינן מלווה כל אירוע ביקב במרכז וישמח לענות על שאלותיכם ולהפוך את החוויה למרגשת עוד יותר עבורכם.

מספר המקומות באירועים אלו מוגבל. אנו מפרסמים מידע על האירועים דרך הניוזלטר שנשלח לחברי מועדון הלקוחות ובמקביל בדף הפייסבוק והאינסטגרם של היקב. כמו כן תוכלו לראות פרסומים באתרי היין השונים. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל מועדון הלקוחות שלנו ולקבל עדיפות בהרשמה לאירועים מיוחדים אלה.

אירועים פרטיים ביקב

חלק מהאירועים המתקיימים ביקב הם אירועים יזומים שאנו מפיקים ואליהם תוכלו להירשם מראש. בנוסף, ביקב נערכים אירועים פרטיים מסוגים שונים: ימי הולדת, ישיבות הנהלה, אירועי חברה, ביקור של קבוצות מחו”ל – קרן היסוד, הסוכנות היהודית, המגבית היהודית ועוד. נשמח לבדוק כיצד לקיים את האירוע הבא שלכם.

בכל האירועים אנו שמים דגש על היינות הנטעמים ועל היקב. עלות האירועים משתנה בהתאם לאופי האירוע ואנו לא מקיימים אירועים כדוגמת חתונות, בר מצוות וכדומה. כל אירוע שמתקיים אצלנו מתוכנן בקפידה והתוצאה היא חוויה יוצאת דופן.

אירוע ביקב במרכז – צרו איתנו קשר

רוצים להצטרף אל האירועים המתקיימים אצלנו במהלך השנה?

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל רשימת התפוצה ולעקוב אחרינו ברשתות החברתיות כדי להיות הראשונים שמקבלים מידע על האירועים שלנו.

רוצים לחגוג איתנו יום הולדת, להגיע לסיור לכבוד יום הנישואין ולקנות מהיינות המשובחים?
צרו קשר ונשמח לתכנן יחדיו את האירוע שלכם.