איך לבחור יין כמתנה?

יין כמתנה

יין הוא מתנה נהדרת יכול להתאים למגוון רחב של אירועים כמו ימי הולדת, חנוכת בית וארוחת חג. במדריך הבא ננסה לעשות סדר ולעזור לכם לבחור את היין המושלם.

יין לבן – בחירה קלילה נפלאה

באופן כללי, יין לבן קליל יותר מיין אדום. הוא מכיל אחוז אלכוהול נמוך יותר, שותים אותו בטמפרטורה נמוכה ולכן ברבדו שרדונה או ברבדו סוביניון בלאן יתאימו במיוחד לאירוע קיצי.

ברבדו שרדונה בעל 12.5% אלכוהול, מלא רבדים וטעמים, הופך כל אירוע לחגיגה אמיתית. ברבדו סובניון בלאן בעל 12.5% אלכוהול, פריך וחד. אם תכננתם להביא אתכם את היין שיפתח לשתייה משותפת, הקפידו לשמור אותו בקירור לפני שתצאו לדרך. בזמן הנסיעה הגנו על היין (תוכלו לשנע אותו בצידנית) כך שלא יהיה בשמש.

איך לבחור יין כמתנה: יין אדום – בחירה קלאסית

יין אדום בדרך כלל עמוק יותר וכבד יותר. הוא מתאים לאוהבי יין שמתרשמים מטעמים מורכבים ועוצמתיים יותר. אם אתם מתלבטים איך לבחור יין כמתנה, תמצאו שיין אדום מעולה גם לאירועים המתקיימים בחורף וארוחות כבדות (כמו גם ארוחות חג). ברבדו קברנה סוביניון, ברבדו שיראז וברבדו פטיט ורדו, יענו על הציפיות שלכם ויהיו מתנה מושלמת.

ברבדו קברנה סוביניון בעל ארומה וטעם עשירים שמורגשים בכל לגימה. ברבדו שיראז אלגנטי וקטיפתי. ברבדו פטיט ורדו , עמוק ובעל רבדים יייחודיים והוא מושלם כמתנה.

יין רוזה – מחבר אנשים

כמעט כל אחד אוהב יין רוזה. הוא פירותי  צעיר וקליל. מגישים אותו קריר והוא משתלב נהדר עם מנות פתיחה קלילות ומתאים לכל תחילת ארוחה. ברבדו רוזה, הוא עדין ומרענן. ומהווה מתנה מושלמת לכל תחילת ארוע.

לא בטוחים איך לבחור יין כמתנה?

אם אתם מתלבטים איזה יין לבחור יין כמתנה תוכלו להתייעץ עם הצוות שלנו או פשוט לרכוש את אחד ממארזי היינות שלנו – מארז אדומים מגיע במארז מהודר וכולל שישה סוגי יינות, מארז יינות זניים כולל שרדונה, רוזה ויינות אדומים ומארז לנדמארק מיוחד הכולל שלושה יינות מסדרת העל שלנו.