אירועים עסקיים ביקב

אירוע עיסקי ביקב ברבדו

מפגש צוות, יום גיבוש והשקת שירות חדש, הם רק חלק מהסיבות לקיים אירועים עסקיים ביקב. היין משמח, האווירה קסומה והחוויה שונה מחיי היום יום.

הנסיעה אל יקב ברבדו מלווה בנופים יפיפיים של ארצנו. עסקים רבים ומנהלי צוותים, מגיעים למפגשי טעימות וסיורים במקום כאירוע עסקי. עכשיו, כשעוד אי אפשר לקיים אירועים המוניים, היקב הוא המקום המושלם לאירוע עסקי קטן.

שלוש סיבות לקיים אירועים עסקיים ביקב:

אירועים עסקיים לא חייבים להיות גדולים. הם יכולים להיות קטנים, צנועים ולהוציא את המשתתפים מהשגרה. כשהעסק רוצה לעשות הרמת כוסית משותפת באווירה שונה, כשרוצים לחבר את אנשי הצוות ולהעניק להם פעילות מגבשת ולארח לקוחות חשובים, היקב הוא המקום המושלם לכך.

אירועים עסקיים ביקב תמיד נראים מעולה

הסביבה, המקום והצוות שלנו, ישמחו לשדרג  כל אירוע ולהעניק חוויה ייחודית להשקה או גיבוש צוות. יקב ברבדו נמצא מול היישוב הפסטורלי כרמי יוסף ונסיעה קצרה אליו דומה בעיני רבים לקפיצה קטנה לחו”ל.

אירוע ביקב הוא פשוט טעים יותר

אין כל ספק כי אירוע אשר מתקיים ביקב הוא פשוט טעים יותר. יינות הבוטיק הופכים כל אירוע עסקי לחווייתי וקליל. לאורך האירוע ייהנו המשתתפים מתפריט שיבחר ומשלל יינות ברבדו האיכותיים. אורחים שיודעים להעריך טעמים משובחים ללא כל ספק ייהנו מהאירוע.

האווירה ייחודית ומתאימה לשלל אירועים

אנו עורכים ביקב אירועים עסקיים,אירועי השקה, אירועי חג ואירועי גיבוש. מסיור ביקב ועד לאירוע של ממש, כל האפשרויות פתוחות והשמיים הם הגבול. האווירה כבר קיימת, היין משובח וכל שנותר הוא להחליט מה לציין ולהזמין את האורחים.

יקב בוטיק

האירועים בהם אנו מתמחים הם אירועי טעימות וסיורים. אירועים אלו מתאימים לקבוצה מצומצמת של אנשים כמו צוות עבודה, הזמנת אורחים מחו”ל ודומיהם. בהתאם לבקשותיכם, הצוות שלנו יגיע מוכן עם עולם תוכן מעניין וכמובן, יין אדום משובח, יין לבן ויין רוזה קליל.

יקב ברבדו הוא יקב בוטיק אשר מקיים פעילויות שונות ובהן סיורי טעימות יין, ישיבה לפיקניק ברחבי המתחם ואירועים קטנים לעסקים. האירוע כולל טעימות יין אדום ויין לבן והטעם נשאר הרבה לאחר שהאירוע מסתיים. אנו מציעים חוויה כפרית, אותנטית ומקורית. לפרטים נוספים והזמנת האירוע העסקי הקרוב שלכם, צרו עימנו קשר.