אירועים פרטיים ביקב – אווירה קסומה לאירוע מושלם

אירועים פרטיים ביקב

ימי הולדת, אירועי חברה, אירועים פרטיים ביקב או אפילו ישיבת הנהלה חגיגית – כל אלה ועוד ראויים להתקיים במקום שיענה לדרישותיכם ויספק לכם אירוע באווירה מיוחדת במינה.

כדי לחגוג כל אירוע מיוחד בצורה המיטבית, חשוב שנמצא את המקום הנכון שיענה על כל הדרישות שלנו. זה לא נגמר רק באוכל או בשתייה, האווירה כולה היא שתקבע אם האירוע יהיה מוצלח או לא. אירועים פרטיים ביקב הם הפתרון המושלם לאירוע שימשיכו לדבר עליו גם אחרי שהוא יסתיים. 

מה כדאי לדעת לפני שסוגרים מקום לקיום אירוע?

כשאנחנו שומעים את המילה “אירוע”, הדבר שהראשון שעולה לנו בראש הוא: אוכל. נכון שבכל אירוע רצוי שיוגש האוכל הכי טוב, אבל האם אי פעם התרכזתם באוכל במקום שלא נהניתם לשבת בו, לנהל שיח, לשמוע מוזיקה, לנשום אוויר נקי? האם הבחנתם בעובדה שהאוכל היה טעים? חשיבות האירוע לא מתחילה ולא מסתיימת רק באוכל. כדי ליהנות באמת, צריך לבחור את המקום המתאים שישרה את האווירה הנכונה לכל באי האירוע. ולכן אנחנו כאן, יקב בוטיק במרכז שיעניק לכם חוויה בלתי נשכחת.

אוקיי, בחרנו את המקום – מה הלאה?

אחד הדברים שחשוב לבחון בעת קביעת מיקום האירוע הוא המרחק. אם באי האירוע מגיעים מכל חלקי הארץ, חשוב לקיים את הערב במקום מרכזי. אז אם אתם חפצים בקיום אירוע ביקב במרכז, יקב ברבדו ממוקם כחצי שעה מתל אביב וחצי שעה מירושלים, כך שההגעה אליו תהיה נוחה מכל כיוון.

תחת כיפת השמיים או במקום סגור?

ללא ספק שאלת השאלות. לפני עידן הקורונה, היינו מציעים מקום סגור ללא כל התלבטות – מקום שיהיה ממוזג בקיץ ומקורה מפני גשמים בחורף. אבל הקורונה טרפה את הקלפים ואירועים במקומות סגורים כבר לא מומלצים ואף אסורים. וגם כשהקורונה תצא מחיינו, במהרה אמן ואמן, אנו מאמינים שהרוב הגדול ימשיך לבחור במקום פתוח לקיום כל אירוע. מזג האוויר בישראל לרוב נעים ונוח, וגם בלילות הקיץ החמים, אפשר להיעזר במאווררים גדולים שבהחלט יעשו את העבודה כדי שתוכלו ליהנות מהאוויר הפתוח. 

אז למה דווקא אירוע ביקב?

אם נסכם את כל מה שציינו קודם, נגיע למסקנה אחת: האווירה היא זו שקובעת את איכות האירוע. האווירה ביקב ברבדו היא האווירה שתרצו לאירוע שלכם – הרחק מההמון הסואן, פסטורליות, נוף יפהפה לשטחי הכרמים הגדולים, יין משובח (שאפשר להזמין מראש בחנות היינות של יקב ברבדו) וכמובן, חברה טובה.