יין טוב כמתנה: התאימו בין היין לבין האירוע

יין טוב למתנה

יין יכול להיות מתנה נפלאה שתביאו אתכם לאירוע. בין אם הוזמנתם לארוחה משפחתית, מפגש עם חברים ובין אם אתם מתכננים להצטרף לארוחה כבדה, היין תמיד עומד במרכז העניינים. לגזור ולשמור: איזה יין יתאים לאיזה אירוע כמתנה?

באופן גס אפשר לחלק את היינות לאדומים, לבנים וליינות רוזה. לכל אחד מאפיינים שונים, אחוז אלכוהול שונה ותחושה שונה בפה. האווירה באירוע אליו הוזמנתם היא שתקבע איזה יין כדאי לכם להביא. 

יין אדום יכול להיות יין טוב למתנה לאירוע ערב

יין אדום נחשב לכבד ביותר מבין היינות השונים. הוא מכיל 14%-16% אלכוהול ומעניק עוצמה של טעמים. בהתאם לסוג הבקבוק שתבחרו, כך התחושה שתועבר כאשר אפשר להגיד כי באופן כללי, היין האדום מתאים יותר כמתנה לאירועים המתקיימים בחורף, ארוחות בשריות ולצד אוכל “כבד”.

יינות מושלמים כמתנה יהיו קברנה סובניון 2018, ברבדו פטיט ורדו 2018. אם אתם עומדים לחגוג אירוע מיוחד או שאתם רוצים להעניק מתנה יוצאת דופן, אנו ממליצים על בקבוק יין מגנום ברבדו קברנה סובניון 2011 או יין הפרימיום שלנו Landmark 2B 2014. היינות הללו עוצמתיים והם יהפכו כל אירוע לבלתי נשכח.

יין לבן למתנה לאירוע קליל

יין לבן הוא מתנה נפלאה לאירוע צוהריים או אירוע המתקיים בתקופת הקיץ. ברבדו סובניון בלאן 2020 או ברבדו שרדונה 2019 מכילים 12.5% אלכוהול. אלו יינות רעננים שמשתלבים היטב באירועים קלילים ,לצד ארוחות חלביות וארוחות דגים.

לאירוע המתקיים בחוץ אנו ממליצים על אחד מהיינות הלבנים של יקב ברבדו. את היין תרצו להגיש כשהוא בטמפרטורה של 14-10 מעלות ולכן אם הוא מיועד להיפתח באירוע, מומלץ לקרר אותו במקרר מספר שעות לפניו.

יין רוזה לאירועים חברתיים מגוונים

יין רוזה הוא יין קליל וצעיר. הוא מכניס רעננות לאירוע ועשיר בטעם פירותי מתקתק. הוא מכיל 13% אלכוהול ומושלם באירועים חברתיים לא מחייבים, כגון אירועי צוהריים בהם יוגשו פירות, ירקות ומאכלים קלילים. את הרוזה יש לשמור בקירור ולהגיש בטמפרטורה של 9-6 מעלות.

אם תרצו להביא אתכם יין טוב למתנה שיתאים למפגש חברים, מפגש משפחתי נינוח שאחריו ממשיכים בשגרת היום יום, ללא ספק ברבדו רוזה 2020 הוא בקבוק היין איתו תרצו להגיע. ההמלצה היא להביא אותו לאחר שנשמר בקירור מספר שעות, כך שאם מתוכננת לכם נסיעה ארוכה תרצו לשמור בתוך צידנית שתשמור על הטמפרטורה שלו.