יקב בוטיק במרכז ששווה להכיר

יקב במרכז הארץ

יין הוא הרבה יותר ממשקה. הוא תוצר של חקלאות חכמה, תרבות, אופי קולינרי וכדי להשיג את הטעם המושלמת נדרשת המון אהבה. יקב ברדו הוא יקב בוטיק במרכז אשר מספר את סיפורן המיוחד של שתי משפחות ואת הסיפור הזה כיף ללגום.

140 שנה של גידול ענבים בכרמים הנמצאים באזור סיידון גזר בתל מצפון לכרמי יוסף, הוא הבסיס של יינות ברדו. בסך הכל היקב מתבסס על ארבעה כרמים אשר כל אחד מהם מאופיין בקרקע שונה ולכן כל יבול מתאים ליצירת יין שונה. הגידול נעשה מצד אחד על בסיס ידע שנצבר לאורך השנים ומצד שני נעשה שימוש בחקלאות מתקדמת. החיבור בין המסורת לבין המדע והרצון לייצר משהו חדש מוביל לתוצאה מרגשת.

יין בוטיק במרכז – ביקור שהוא חוויה

כחצי שעה מתל אביב וחצי שעה מירושלים נמצא מרכז המבקרים של יקב ברדו. עוד לפני הכניסה למקום תיהנו מהפסטורליות והאווירה שמסביב. מיד לאחר שתגיעו אל היקב תרגישו שאתם במרכז ואחד מבני המשפחה יארח אתכם עם כיבוד קל וכמובן, כוס יין. יחד תסיירו בין הכרמים, תשמעו על תהליך ייצור היין ואת סיפור המשפחה.

ביקור ביקב הוא חוויה שונה מכפי שאתם עושים בחיי היום יום והיא מושלמת בתור יום בילוי זוגי, לחגיגת יום השנה, יום הולדת וגם כקבוצת חברים או יחידים שפשוט אוהבים את טעם החיים הטובים. במהלך הסיור תגלו מהו הקסם שיוצר את הטעמים המיוחדים שלנו. בסיום הסיור תוכלו להיכנס אל חנות היינות של יקב ברבדו ולבחור לעצמכם את היין או היינות המועדפים עליכם.

שרדונה, סובניון בלאן, פטיט ברדו

בחנות היקב תמצאו שלל יינות משובחים. כאן מחכה לכם מרלו 2017, שיראז 2017, שרדונה 2019, סובניון בלאן 2019, לנדמארק 2015 וכן מארזים מיוחדים. את כל היינות תוכלו לרכוש בחנות, הפיזית או הדיגיטלית. החנות הדיגיטלית מאפשרת לכם להפוך כל ערב לחגיגה מיוחדת ואתם לא באמת צריכים סיבה מיוחדת ליהנות מהטעמים המשובחים ואהבה ליצירה וליין מספיקה.

כל זן ענבים נטוע בסביבה האידאלית עבורו והתוצאה מורגשת כבר בשנייה הראשונה. בסדרת ברבדו מופקים ארבעה סוגי יין אדום ושני סוגי יין לבן ורוזה. בסדרת לנדמארק מופקים שני סוגי יינות אדומים באיכות גבוהה במיוחד. רוצים לשמוע עוד על היינות שלנו? לקבוע ביקור ביקב או שנעזור לכם לבחור את היין המושלם עבורכם? לחצו על צור קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.