יקב בוטיק כשר – יין זמין ונגיש לכל בית אב

ברבדו יין כשר

נושא הכשרות במדינה יהודית, הוא נושא שאין להקל ראש לגביו. כשלאחוז נכבד מאזרחי המדינה חשובה הכשרות, עלינו לכבד זאת ולתת להם את המענה המתאים. על אחת כמה וכמה כשמדובר ביין, הנקרא גם “כלי של ברכה”.

מעבר להיותו משקה טעים שמעשיר כל ארוחה, היין הוא משקה שבמסורת היהודית נהוג לברך עליו “בורא פרי הגפן” בערבי שבת, בחגים, בחתונות, בבריתות ועוד. כדי שנוכל לברך על היין ועל הגפן שממנה הוא מיוצר, עלינו ללמוד את הלכות הכשרות הנקבעות על ידי הרבנות הראשית לישראל ולעמוד בהן, ובכך לתת מענה לכל אזרח ואזרח, על כל גווניו ואמונותיו. על כן אנו נמנים בתור יקב בוטיק כשר המספק יין איכותי וכשר לכל בית אב.

היינות של יקב ברבדו – יקב בוטיק כשר

יקב ברבדו הוא יקב בוטיק במרכז העומד בכל נהלי הכשרות השונים, וזאת על פי ההלכה היהודית. החוקים חלים לכל אורך תהליך הייצור, וההכשר מותנה בפיקוח מתמיד של משגיחי כשרות מטעם הרבנות הראשית לישראל. חוקי הכשרות מתחילים מאופן גידול הענבים, לצוות שאחראי על הליך הייצור ובא במגע עם היין, ועד לאופן אחסונו ביקב.  

הגשת יין כשר באירועים

כפי שציינו קודם, היין שלנו זמין ונגיש לכולם, גם לשומרי הכשרות וגם לאלו שלא. כשמקיימים אירוע חברתי כלשהו, חשוב שיהיה מענה לכלל האורחים. לכן כשאתם מתכננים לערוך אירוע ביקב במרכז, בדקו שהיין שיוגש בו אכן יהיה כשר, בעל אישור הרבנות הראשית לישראל, כדי שקהל האורחים שלכם יוכל ליהנות משלל יינות טובים ללא כל חשש.

בקבוקים, מארזים ועוד

חנות היינות של יקב ברבדו הממוקמת במרכז המבקרים, וגם בגרסתה הדיגיטלית באתר היקב, עשירה בכל סוגי היין המיוצרים אצלנו. יינות אדומים, יינות לבנים ויין רוזה המסווגים לפי סדרות היקב – BRAVDO ו- LANDMARK. היינות איכותיים ועשירים בטעמם, עשויים מזני ענבים הגדלים בסביבה המתאימה להם ביותר, וכך גם הם מיוצרים – בחקלאות מתקדמת, תוך מלאכת מחשבת על ידי צוות מקצועי, בעל ניסיון רב שנים. אם זה עבור הקידוש בערב שבת, 4 כוסות של חג הפסח, קידוש חתן וכלה מתחת לחופה או כל שמחה שהיא (כן יירבו) – היין שלנו כשר ומתאים לכל ברכה.