יקב מומלץ במרכז – כי היין הוא רק תירוץ

יקב בוטיק במרכז

אומרים שזה טרנד שתפס תאוצה, אומרים שזו אופנה זמנית שתחלוף עם הזמן, אומרים שאטרקציה מסוג זה מתאימה רק לאוהבי יין – אנחנו אומרים: בואו לבקר ביקב ותיווכחו בעצמכם – יקב מומלץ במרכז.  

ביקורים ביקב הם אטרקציה שמתאימה לכל המשפחה, בכל ימות השנה. אם זה לסיור במרכז המבקרים או כמקום לקיום אירוע – היקב הוא המקום להיות בו. וכשמחפשים יקב מומלץ במרכז, יקב ברבדו הוא היקב הנמנה בין האהובים ביותר שלא תרצו לפספס.

יקב מומלץ במרכז – לא רק לאוהבי היין

למרות הדעה הרווחת, ביקורים ביקב לא מיועדים רק לאוהבי היין. הם מיועדים גם לאנשי המרכז המחפשים מפלט מההמון הסואן, אנשים שאוהבים להתארח באווירה כפרית ופסטורלית. כמו כן, אנשים שאוהבים לצאת מהקופסה ולהתנסות בחוויות חדשות. כן, ליין יש חלק גדול בביקורים אצלנו, אבל השלווה שתחושו כאן תהיה יקרה מפז. אנו מבטיחים שבסיום הביקור ביקב ברבדו, יקב בוטיק במרכז, תרוצו לקבוע את הביקור הבא.

אירועים, מסיבות ואף דייט רומנטי

המבקרים הקבועים ביקב כבר יודעים: אירוע ביקב במרכז הוא האירוע שכולם ידברו עליו. האוויר הצח ומשב הרוח המגיעים מן הכרמים הנפרשים על שטחי ענק – לא תאמינו שאתם נמצאים באזור המרכז ולא בצפון הרחוק. רק לעצום עיניים ולספוג את כל הטוב הזה. ואם נפשכם הרומנטית חושקת בדייט בלתי נשכח עבור ציון תאריך מיוחד, או סתם כי מתחשק לכם לפנק את בחירי ליבכם, לאחרונה גם הוספנו אופציה של סלסילות פיקניק לישיבה מול נוף מרהיב ועוצר נשימה.  

מתנה נהדרת לכל עת

מחפשים מתנה מקורית ומתאימה לכל עת? מארזי היין שלנו הם המתנה שתרצו להעניק לכל מי שאתם אוהבים. בחנות היינות של יקב ברבדו קיימים כל היינות המיוצרים ביקב. ממרלו ועד לשארדונה – המבחר עשיר והטעם עוד יותר. בהגיעכם ליקב, לא תרצו לפספס את הביקור בחנות  ולהתרשם מהמבחר. החנות שלנו קיימת גם בפורמט האונליין, אז אם תרצו להזמין מראש, אתם בהחלט מוזמנים.

משפחה זה כל העניין

מאחר שיקב ברבדו הוא יקב משפחתי, תמיד יהיה נציג מבני המשפחה שיארח אתכם וילווה אתכם בעת ביקורכם אצלנו. אותו נציג יקבל את פניכם כבר בכניסה, עם כוס יין וכיבוד קל. כמו כן, ההיסטוריה המשפחתית המרתקת, שהתחילה אי שם במאה ה־19 והובילה להקמת היקב, תהיה חלק מהחוויה הכל כך נהדרת.

אז טרנד? אופנה שתחלוף עם הזמן? רק לאוהבי היין? כמו שכבר אמרנו, תגיעו ותיווכחו בעצמכם.