סלסילות פיקניק ביקב – הדייט הכי רומנטי שיהיה לכם

פיקניק עם יין

קורונה, ריחוק חברתי, אווירה מתוחה ולחץ נפשי – בהחלט לא תקופה נעימה ומאתגרת לצאת בה לדייטים. אז מה יעשו הרווקים שבינינו? איך בכל זאת נצליח לקיים שגרת דייטים מוצלחת?  

משבר הקורונה הביא עימו לא מעט קשיים; הורים נאלצו לא לצאת לעבודה, להישאר עם הילדים בבית ולהתמודד עם לימודים בזום. המבוגרים קיבלו את הכותרת “אוכלוסייה בסיכון” וכך נאסר עליהם לפגוש את בני המשפחה. והרווקים – הרווקים מצאו את עצמם מתמודדים עם אתגר חדש שלא הכירו קודם – אין לאן לצאת לדייטים. לכן עכשיו, כשהסתיים הסגר ומותר לצאת קצת מהבית, חשבנו על הדייט המושלם עבורכם – עם או בלי הקורונה המרחפת מעלינו – סלסילות פיקניק ביקב. 

אווירה רומנטית תחת כיפת השמיים

דמיינו לכם: יקב בוטיק במרכז, שעת בין ערביים, השמש שוקעת ברקע בעודכם מסיירים בין הכרמים, משוחחים, אוחזים ידיים, מגניבים חיוכים ונהנים מאווירה פסטורלית וממשב רוח נעים.

האם זה אדם שתבלו איתו את השעות הבאות או אולי את כל החיים? מי יודע? אולי כבר בדייט הזה תמצאו את התשובה.

אצלנו ביקב תוכלו לחוות את הדייט הכי רומנטי שחוויתם אי פעם. במרפסת דק ענקית, אל מול הכרמים הנפרשים על פני שטחי ענק, תחת כיפת השמיים, תזכו להתפנק בסלסילת פיקניק המלאה בכל טוב וכמובן, ביין משובח שיתרום לאווירה הרומנטית שלה אתם מכוונים.

היין המושלם לדייט המושלם

בחנות היינות של יקב ברבדו תוכלו לרכוש את היין המתאים לכם. אם לא תרצו לבזבז זמן יקר בשיטוט בחנות, תוכלו להזמין מראש בחנות האון־ליין שלנו ובקבוק היין יחכה לכם שם. אם הדייט יתקיים בערב חורפי, אנו ממליצים על יין אדום. היין האדום כבד יותר וכן מחמם יותר ומשרה רוגע לאווירת דייט נטול רגעי שתיקה או מבוכה. ואם מדובר בערב קייצי, יין לבן וצונן יהיה הבחירה הנכונה עבורכם.    

המוזיקה המתאימה לערב רומנטי ביקב

כמו בכל אירוע ביקב במרכז, גם בדייט צריכה להתנגן המוזיקה המתאימה לערב הרומנטי שתרצו. היום, בעידן היוטיוב והסמארטפונים, תוכלו לבחור בעצמכם את המוזיקה המתאימה לערב המיוחד שלכם. מוזיקה שקטה, נעימה, בווליום לא גבוה מדי כדי שתוכלו לשמוע זה את זה, להקשיב זה לזה, אולי אפילו לבחור יחד את השירים שיתנגנו וכך לגלות עוד דברים משותפים שאתם עשויים לחלוק.

אז בואו ונשתה לחיי האהבה, כי מי יודע? אולי הדייט המיוחד יוביל גם לחתונה מיוחדת ולחיים מאושרים יחד.